CAT D2-12LGPAR
Drucken
INFO
Produktgruppe
Bulldozer
Marke / Model
CAT D2-12LGPAR
Baujahr
2022
Betriebsstunden
1.277 Std.
Maschinen Standort
Richmond, Virginia
Land
USA
Mascus ID
C40363BF
PREISANGABE
Währung auswählen
Preis
Does not include reclaimable VAT
DETAILS
Lagernummer
Serien Nr.
XKR01505
Zusätzliche Informationen
hotlist
**HOT LIST**
AIR CLEANER W/O PRECLEANER
ARO W/ASSIST
BLADE, 124", ACCUGRADE
CAB, ROPS, HEATER & A/C
CONTROL, PITCH
COOLER, STANDARD
DRAWBAR, STANDARD
ENG S/N J3651262
ENGINE, CAT C3.6
FAN, STANDARD
GRILL, RADIATOR
GUARD GP, REAR OMISSION
GUARD, BELLY
HEATER, ENGINE COOLANT (120V)
HYDRAULICS, 3 VALVE, PUMP STD
INSTRUCTIONS, ANSI
LANE 2 ORDER
LIGHTS, 6
NO FRONT COUNTERWEIGHT
Online Owner's Manual
PACKING, LAST MILE PROGRAM
PROD LINK, PLE643/PLE743 RADIO
Protection 12 mo. / 1000 hr. PT + H
SEAT, CLOTH, HEATED
SERIALIZED TECHNICAL MEDIA KIT
SOUND SUPPRESSION, OMISSION
STANDARD RADIO (12V)
TENSIONER, EROPS, AC
TRACK, 25", MS, HD, LGP