Kalmar DCG160-12
450EURTag
Drucken
INFO
Produktgruppe
Diesel heftrucks
Marke / Model
Kalmar DCG160-12
Baujahr
2013
Betriebsstunden
13.813 Std.
Maschinen Standort
Lempäälä, Pirkanmaa
Land
Finnland
Mascus ID
36D725A3
DETAILS
Max. Traglast
16.000 kg
Hubhöhe
4.000 mm
Hubmast
Doppelt
Schwerpunt - Distanz
1.200 mm
Garantie
3 kk
Gabellänge
2.400 mm
Bauhöhe
3.695 mm
Kabine
Kabine
Zertifikate
CE
Zusätzliche Informationen
- Asetinlaite keskikallistuksella
- Ilmastointi
- Keskusvoitelujärjestelmä
- Huollettu, tarkistettu ja fiksattu
- Takuu 3 kk
- Kysy edullinen leasingtarjous!
- Kuljetus saatavilla meidän kautta koko maahan.
VERMIET-DETAILS
Preis ohne MwSt.
Preis mit MwSt.(25.5%)