CAT 140-15AWD
Drucken
INFO
Produktgruppe
Grader
Marke / Model
CAT 140-15AWD
Baujahr
2020
Betriebsstunden
5.837 Std.
Maschinen Standort
Omaha, Nebraska
Land
USA
Mascus ID
B119A507
PREISANGABE
Währung auswählen
Preis
Does not include reclaimable VAT
DETAILS
Lagernummer
EQN222106
Serien Nr.
EB300104
Zusätzliche Informationen
140 15A AWD MOTOR GRADER
BASE + 3 (WM,WT-NOFLOAT,FL)
BLADE, 14' X 27" X 1"
CAB, PLUS (INTERIOR)
CAB, PLUS (STANDARD GLASS)
CAMERA, REAR VISION
CIRCLE SAVER
COLD WEATHER PLUS PACKAGE AWD
CONTROL,AUTO ARTICULATION-DEMO
CONVERTER GP
COOLANT, 50/50, -35C (-31F)
CUTTING EDGE, 14' BLADE
DECALS, ENGLISH (U.S.)
DRAIN, HIGH SPEED, ENGINE OIL
END BITS, OVERLAY
ENGINE, TIER IV
FAN, DEFROSTER, REAR WINDOW
FAN, REVERSING
GLOBAL ARRANGEMENT,LOW AMBIENT
HEADLIGHTS,FRONT, HIGH,HALOGEN
HEATER, ENGINE COOLANT, 120V
HITCH, TOWING
JOYSTICK CONTROLS, BASIC
LANGUAGE, ENGLISH
LIGHT, LED WARNING STROBE
LIGHTS, ARM, FOLD DOWN
LIGHTS, ROADING, HALOGEN
LIGHTS, WORKING, PLUS, HALOGEN
LINES,STANDARD W/O ACCUMULATOR
MIRRORS, OUTSIDE HEATED 24V